طراحی سایت-دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت (Web Design)

طراحی سایت از جمله روش های محبوب دیجیتال مارکتینگ است که در این زمینه از تلفیق خلاقیت ، دانش ، هنر استفاده شده است و توانسته نگاه دائمی مخاطب به اجزاء سایت را فارغ از زمان و مکان به یک سایت جاودانه تبدیل کند.

امروزه بیشتر کسب  و کارها چه تازه کار و چه قدیمی اولین قدمی که برای معروف شدن انتخاب می کنند طراحی سایت است چون آنها آگاهی دارند که بسیاری از کاربران و مشتریانشان در دنیای گسترده ی اینترنت منتظر آن ها هستند تا خدماتشان را به آن ها ارائه نمایند.

فرقی نمی کند صاحب چه کسب و کاری هستید می توانید طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت تک محصولی ، طراحی سایت تک برگی ، طراحی سایت خدماتی و … را سفارش دهید و اینکه شرکت طراحی سایت را درست انتخاب کنید تا نتیجه ی مثبتی بگیرید و اینکه آن شرکت با در نظر گرفتن تمام خلاقیت و ابتکارش بهترین را به شما ارائه کند. برای مطالعه ادامه مطلب و دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید 👇

سئو سایت - دیجیتال مارکتینگ

سئو (SEO)

ممکن است به گوشتان خورده باشد که “وقتی رتبه ی اول گوگل باشی نونت تو روغنه” ولی اینکه چگونه اینکار انجام شود جای سوال دارد. جواب سوال این است که بعد از طراحی سایت بهتر است سئو یا بهینه سازی سایت را جدی بگیرید. سئو سایت باعث می شود که شما بتوانید یکی محبوبترین سایت های در بین مخاطبان و مرورگر گوگل باشید.

وقتی سئو سایت قوی باشد باعث می شود که سایت شما جزء پیشنهادات گوگل به مخاطبان باشد ، همین مورد باعث می شود که مخاطبان سایت شما روز به روز افزایش پیدا کرده و اینکه شما بتوانید از مراجعه کاربران به سایتتان نتیجه ی مثبتی که منجر به افزایش درآمدتان می شود کسب کنید.

جایگاه اول در گوگل برابر با افزایش درآمد

طبق آماری که گوگل بدست آورده است سایت هایی که جایگاه اول دارند 35 تا 55 درصد از مخاطبان را به خود جذب می کند که این آمار شگفت انگیز می تواند مشتریان زیادی را برای هر کسب و کاری فراهم کند. شما با قرار گرفتن در رتبه ی اول می توانید حجم وسیعی از تبلیغات و بازاریابی را از دوشتان بردارید. برای مطالعه ادامه مطلب و دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید 👇

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بازاریابی محتوا (Content Marketing) یکی از زیرمجموعه‌ های مهم دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌ شود. تولید محتوا به عنوان یکی از شاخص های مهم در دنیای بازاریابی دیجیتال به حساب می آید که باید به طرز صحیح انجام گیرد تا مخاطبان شوق و ذوق خواندن مطالب را داشته باشند. بازاریابی محتوا اتفاق تازه ای نیست از گذشته تاکنون این کار برای جذب مخاطب انجام میشده.

ولی امروزه یکم جدی تر به تولید محتوای مناسب توجه شده و آن را ابزار قدرتمند دیجیتال مارکتینگ مینامند.

یکی از نویسندگان در کتاب خود در زمینه بازاریابی محتوا ذکر کرده است که :

بازاریابی محتوا فرآیندی در کسب و کار است که به تولید محتوای گیرا و مجاب کننده توزیع آن برای جلب ، جذب و درگیر کردن یک گروه مشخص هدف از مخاطبان ، با هدف برانگیختن اقدام ها سودآور در مشتریان میپردازد. برای مطالعه ادامه مطلب و دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید 👇

تبلیغات گوگلی (google ads)

تبلیغات گوگلی

همانطور که میدانید تبلیغات گوگلی امروزه یکی از موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود و خیلی از شرکت ها هم از تبلیغات در گوگل استقبال کرده اند چون قبلاً گوگل به سایت های ایرانی دسترسی به تبلیغات گوگلی نمیداد ولی تازگی ها که این امکان را به ما داده است بسیاری از افراد استقبال کرده اند چرا؟ چون با تبلیغات در گوگل می توانید همیشه در نظر مشتریان خود باشید.

گوگل ادوردز به شما امکان می‌ دهد تا تبلیغات خود را در صفحات جستوجوی گوگل قرار دهید و به ازای کلمات کلیدی خاص، مخاطبان خاص خود که مشتریان بالقوه شما هستند را از سرویس و یا محصول خود مطلع کنید.

از دیگر امتیازات این نوع بازاریابی و تبلیغات، پرداخت بر اساس نتیجه است. به این صورت که اگر کاربری بر روی لینک تبلیغ شما کلیک کند، از سایت شما بازدید کند، ویدئوی تبلیغاتی شما را ببیند و یا با شما تماس بگیرد، آنگاه تبلیغ شما در گوگل نتیجه‌ بخش بوده و شما ملزم به پرداخت هستید. برای مطالعه ادامه مطلب و دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید 👇

ساخت تیزر تبلیغاتی - اهورا ادز

ساخت تیزر تبلیغاتی (Advertising Teaser)

ساخت یک تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شرکت ها و موسسات موفق است. یک تیزر تبلیغاتی اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده و با شناخت کافی از مخاطبان همراه باشد بی شک می تواند در زمینه تبلیغات هدفمند شما موثر واقع شود.

ساخت تیزر تبلیغاتی یک منطق ساده دارد که آینده تبلیغاتی و تجاری شما را متحول می کند. امروزه رسانه های تصویری نقش بسیار مهمی در زندگی انسانها دارد. به طور کلی 85 درصد مردم زمان خود را به رسانه های پخش انبوه و تلویزیون اختصاص می دهدند. و تنها 15 درصد مردم زمان خود را صرف رسانه های چاپی می کنند.

تیزر تبلیغاتی روشی موثر برای دیجیتال مارکتینگ

اگر میخواهید در عرصه ی دیجیتال که امروزه مورد توجه بسیاری از کسب و کار ها قرار گرفته است می توانید با ساخت ویدیو تبلیغاتی خود را به کاربران بیشتری معرفی کنید و از رقبا جلو بزنید. برای مطالعه ادامه مطلب و دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید 👇